gmina Czarna Białostocka, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.364/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.364. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 366 m²
12 slaapkamers
€1.364/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid0
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk0
- Cultuur0
- Luchtkwaliteit70
- Groen0
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie100
Naar type woning
- Appartement€ 1.653/m²
- Huis€ 965/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Saint-Étienne
Frankrijk
€1.838/m² · 969 aanbiedingen
- Maagdenburg
Duitsland
€1.895/m² · 931 aanbiedingen
- Chemnitz
Duitsland
€1.283/m² · 912 aanbiedingen
- Córdoba
Spanje
€1.966/m² · 649 aanbiedingen
Recente advertenties in gmina Czarna Białostocka:
Voorbeeldadvertenties
- Luksusowa Rezydencja z Basenem i Lasem - Idealna na Wellness!
- Jasna kawalerka 36m² w centrum Czarnej Białostockiej!
- Klimatyczne siedlisko blisko Puszczy Knyszyńskiej - potencjał dla artystów!
- Przestronny dom z dużym tarasem i potencjałem w Łapczynie!
- Dwustronne mieszkanie 46m² w Czarnej Białostockiej, gotowe na Twój pomysł!
- Jasne i przestronne 3 pokoje z aneksem w Czarnej Białostockiej!
Veelgestelde vragen
- Is gmina Czarna Białostocka duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in gmina Czarna Białostocka veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in gmina Czarna Białostocka?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in gmina Czarna Białostocka