Wąbrzeźno, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.346/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.346. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 371 m²
12 slaapkamers
€1.346/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid0
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk0
- Cultuur0
- Groen0
- Geluid100
- Overstromingsrisico20
- Economische situatie85
Naar type woning
- Appartement€ 1.496/m²
- Huis€ 1.064/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Saint-Étienne
Frankrijk
€1.838/m² · 969 aanbiedingen
- Chemnitz
Duitsland
€1.283/m² · 912 aanbiedingen
- Murcia
Spanje
€1.614/m² · 499 aanbiedingen
- Levice
Slowakije
€1.581/m² · 493 aanbiedingen
Recente advertenties in Wąbrzeźno:
Voorbeeldadvertenties
- Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wąbrzeźna z balkonem!
- Przestronny dom bliźniak 4+kk z działką w Osiedlu Ptasim
- Jasne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Wąbrzeźnie!
- Słoneczne mieszkanie 33,46 m² z balkonem i piwnicą w Wąbrzeźnie!
- Mieszkanie 45 m² w Wąbrzeźnie - Idealne pod inwestycję!
- Nowoczesne mieszkanie 56,95 m² w budowie z balkonem!
Veelgestelde vragen
- Is Wąbrzeźno duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Wąbrzeźno veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Wąbrzeźno?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Wąbrzeźno
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.