Altenburg, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.034/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.034. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 483 m²
15 slaapkamers
€1.034/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer62
- Loopbaarheid78
- Voorzieningen74
- Gezinsvriendelijk71
- Cultuur68
- Luchtkwaliteit70
- Groen95
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie85
Naar type woning
- Appartement€ 939/m²
- Huis€ 1.210/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Handlová
Slowakije
€1.055/m² · 170 aanbiedingen
- Linares
Spanje
€913/m² · 112 aanbiedingen
- Krupka
Tsjechië
€880/m² · 95 aanbiedingen
- gmina Stargard
Polen
€744/m² · 82 aanbiedingen
De grootste subregio van Altenburg is Altenburg.
In dit gebied
| Altenburg | € 894/m² |
| Zetzscha | € 1.158/m² |
Recente advertenties in Altenburg:
Voorbeeldadvertenties
- Mehrfamilienhaus in Altenburg: Sanierungsobjekt mit Potenzial
- Einfamilienhaus in Nobitz: Potenzialreich und provisionsfrei
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in ruhiger Lage von Altenburg
- Sanierungsbedürftiges Mehrfamilienhaus in Altenburg mit Versteigerungspotenzial
- Charmante 2-Zimmer-Wohnung in zentraler Lage von Altenburg
Veelgestelde vragen
- Is Altenburg duur vergeleken met Duitsland?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Duitsland-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Altenburg veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Altenburg?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Altenburg