Skip to main content
Piso en  Benedicto Ruiz - Ingatlan nézet 1 / 33

Piso en Benedicto Ruiz

Ajo, Bareyo, Reino de España

210 000 EUR
3134 EUR/m²
2
szoba
67
6
emelet
Kiváló állapot
Állapot
Olaj
Fűtés
Erkély
Felszereltség

Több hirdetés itt: Bareyo

11 további ingatlan Bareyo-ban

Látogatás

Megtekintés foglalása

Mikor szeretné megtekinteni az ingatlant?

Válasszon egy vagy több megfelelő időpontot. Az ingatlanközvetítő visszaigazolja a pontos időpontot.

Kevesebb mint egy perc · Az ügynök visszaigazolja az időpontot.

Áttekintés

Kiemelt jellemzők

Főbb paraméterek

Alaprajz:TWO_KK
Szobák:2
Állapot:Kiváló állapot
Lift

Leírás

TRECEHOME INMOBILIARIA (Ref. 1332) ¡Tu nuevo hogar te espera en el Centro de Ajo! Espectacular piso en venta, listo para entrar a vivir y ubicado en pleno corazón del precioso pueblo de Ajo. Este encantador enclave costero te ofrece la comodidad de tener todos los servicios abiertos durante todo el año, combinando a la perfección el día a día con un entorno natural inigualable rodeado de zonas verdes, paseos y acantilados. Además, su excelente ubicación estratégica te sitúa a un paso de Noja y Somo, y a tan solo 30 minutos en coche de la ciudad de Santander.

La vivienda destaca por su magnífica orientación sur, que garantiza una luminosidad excepcional en todas sus estancias, y por su proximidad a las playas, ubicadas a solo 1,7 kilómetros. Podrás llegar a la arena caminando cómodamente gracias a un práctico carril peatonal y de bici. Uno de los mayores atractivos del inmueble es su terraza, un espacio exterior ideal para disfrutar de comidas al aire libre, relajarse o tomar el sol en total tranquilidad.

El piso cuenta con una distribución excelente que incluye un pasillo de entrada, un amplio salón-comedor y una cocina independiente totalmente equipada con acceso directo a la terraza. La zona de descanso se compone de dos dormitorios espaciosos, uno de ellos con dos prácticos armarios empotrados, y un baño completo con ducha actualmente reformado. Cada rincón está diseñado para tu confort, con acabados de calidad como suelos de parqué que aportan gran calidez, ventanas de PVC imitación madera con doble acristalamiento y calefacción de gas propano canalizado.

¡No lo dudes más! ¡Llámenos para agendarte una visita hoy mismo!

www.trecehome.com trecehome@hotmail.com Teléfono 605476522 WhatsApp Instagram @trecehomeinmobiliaria Facebook

Paraméterek

Minden részlet

Épület

Emelet:6
Fűtés:Olaj

Felszereltség

Erkély
Terasz

Elhelyezkedés

A környéken

Pontszám

Seeki Score

Elhelyezkedés minősége

38/100
🚇
Tömegközlekedés

Metró, villamos és busz közelsége

0
🏪
Szolgáltatások

Boltok, gyógyszertárak és szolgáltatások

0
👨‍👩‍👧
Család

Iskolák, parkok és játszóterek

0
🚶
Gyaloglhatóság

Gyalogosbarát utcák

0
🎭
Kultúra

Múzeumok, színházak és kulturális helyszínek

0
🌬️
Levegőminőség

Légszennyezettség mértéke (EEA-adatok)

100
🔇
Zajszint

Környezeti zajszint (EEA)

100
🌊
Árvízkockázat

Ár- és belvízveszélyes övezet besorolása

100
📈
Gazdasági helyzet

Regionális GDP és foglalkoztatottság

55
🌳
Zöldterületek

Parkok és zöldterületek a közelben

N/A

Hirdetés minősége

A
Teljességi szint

Kitöltött kulcsmezők a hirdetésben

64
Leírás

A hirdetés szövegének hossza és részletessége

100
Fotók

Az ingatlan képeinek száma

100

Közzétéve: 2 hónappal ezelőtt

Frissítve: 2026. július 10.

Költségek

Finanszírozás

851 EUR/hó
Becsült törlesztés · 20% önerő · 30 év · 4.5%

Megfelelnek a számok? Nézze meg személyesen.

Piac

Ár és piac

Ártörténet

210 000 EUR· 3134 EUR/m²2026. júl. 10.
Eladásra meghirdetve

Piaci trend

Nem áll rendelkezésre piaci adat

Összehasonlítás

Máshol is hirdetve

A mesterséges intelligencia észlelte, hogy ez az ingatlan itt is megjelent

FOTOCASA210 000 EUR

Készen áll megnézni?

Válasszon Önnek megfelelő időpontot – az ügynök visszaigazolja.

A Seeki blogból

Piaci adatok és árak8 perces olvasás

Mit ér 200 000 euró Európában?

Valós kínálati áradatok 20 európai városból: mekkora lakást ér 200 000 euró, hol elég a medián lakásra, és mennyi az egyes városok Seeki.eu lokációs pontszáma.

Peter Marci