Skip to main content

Mennyit ér az Ön Modranka-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Modranka-i hirdetési árak alapján.

559 lakás hirdetés alapján Modranka-ban (medián 2922 EUR/m²)

Modranka-nak túl kevés hirdetése van önálló becsléshez — Trnava átlagokat jelenítünk meg.

559 hirdetés alapján (pontos helyi becsléshez minimum 100 szükséges).

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

229 533 EUR

Tartomány: 195 103 EUR – 263 963 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Modranka medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 219 115 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Modranka-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 219 115 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · 3 rooms · 79 m²205 000 EUR
54
Apartment · 4 rooms · 71 m²206 000 EUR
54
Apartment · 3 rooms · 79 m²210 000 EUR
54
Apartment · 2 rooms · 43 m²199 900 EUR
54
Medián Seeki-pontszám: 54 · legjobb 4 találat

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Szlovákia, utolsó 12 negyedév

+20.2%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Modranka-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Modranka-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Modranka medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.