Zobor, átlagos ár m²-enként
1930 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1930 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 259 m²
8 hálószoba
€1930/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés75
- Gyaloglás73
- Szolgáltatások59
- Családbarát63
- Kulturális52
- Levegőminőség70
- Zöldterület70
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség58
Ingatlan típusa szerint
- Lakás2721 EUR/m²
- Ház1632 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Zobor-ban:
Példa hirdetések
- Priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou v Nitre
- Luxusná novostavba s bazénom a výhľadom na Nitru
- Luxusný 6-izbový rodinný dom na Zobore s veľkým pozemkom
- Luxusný 3-izbový byt v novostavbe Pod Borovicami 2, Nitra
- Priestranný 5-izbový dom na prenájom s garážou v Nitre
- Nadštandardný 3-izbový byt v Promenada Living Park s terasou
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Zobor Szlovákia-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Szlovákia oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Zobor-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Zobor-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.