Chrenová, átlagos ár m²-enként
2524 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2524 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 198 m²
6 hálószoba
€2524/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés65
- Gyaloglás97
- Szolgáltatások81
- Családbarát86
- Kulturális78
- Levegőminőség70
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség58
Ingatlan típusa szerint
- Lakás2754 EUR/m²
- Ház1522 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Chrenová legnagyobb alkörzete Akademická.
Ezen a területen
| Akademická | — |
Legutóbbi hirdetések Chrenová-ban:
Példa hirdetések
- Moderná garsónka s balkónom pri N-centre v Nitre
- Priestranný 2-izbový byt v Nitre s kompletným vybavením
- Moderný bungalov pri Nitre s tepelným čerpadlom
- Zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom v Nitre na prenájom
- Moderný 1-izbový byt v novostavbe s výhľadom
- Priestranný 3-izbový byt v Nitre s výhľadom na Zobor
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Chrenová Szlovákia-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Szlovákia oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Chrenová-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Chrenová-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.