Sásová, átlagos ár m²-enként
2535 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2535 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 197 m²
6 hálószoba
€2535/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés52
- Gyaloglás71
- Szolgáltatások55
- Családbarát68
- Kulturális36
- Levegőminőség55
- Zöldterület71
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség52
Ingatlan típusa szerint
- Lakás2551 EUR/m²
- Ház2500 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Sásová legnagyobb alkörzete Sitnianska.
Ezen a területen
| Sitnianska | — |
Legutóbbi hirdetések Sásová-ban:
Példa hirdetések
- Priestranný 3-izbový byt s potenciálom na rekonštrukciu
- Priestranný 3-izbový byt s loggiou na pokojnom sídlisku
- Priestranný 3-izbový byt s loggiou v Banskej Bystrici
- 3-izbový byt s loggiou na Šásovej – čaká na váš dotyk!
- Rekonštruovaný 2-izbový byt 70m² v Banskej Bystrici
- Priestranný 1-izbový byt na Tatranskej s energiou v cene
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Sásová Szlovákia-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Szlovákia oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Sásová-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Sásová-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.