gmina Kramsk, átlagos ár m²-enként
882 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 882 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 566 m²
18 hálószoba
€882/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás0
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat20
- Gazdasági egészség100
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Saint-Étienne
Franciaország
€1838/m² · 969 hirdetés
- Magdeburg
Németország
€1895/m² · 931 hirdetés
- Alacant / Alicante
Spanyolország
€2360/m² · 827 hirdetés
- Martin
Szlovákia
€2304/m² · 682 hirdetés
Legutóbbi hirdetések gmina Kramsk-ban:
Példa hirdetések
- Nowoczesny bliźniak z pompą ciepła - gotowy do zamieszkania!
- Budynek przedszkola/żłobka z potencjałem w Kramsku na sprzedaż!
- Dom bliźniak z potencjałem w spokojnej okolicy Dębic!
- SPRZEDAM SOLIDNY DOM
- Mieszkanie z tarasem i parkingiem | Wola Podłężna
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Kramsk Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Kramsk-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Kramsk-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.