gmina Chmielno, átlagos ár m²-enként
1751 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1751 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 285 m²
9 hálószoba
€1751/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás0
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség70
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség100
Ingatlan típusa szerint
- Ház1751 EUR/m²
Legutóbbi hirdetések gmina Chmielno-ban:
Példa hirdetések
- Dom z duszą nad jeziorem Kłodno – gotowy do zamieszkania!
- Dom nad jeziorem z potencjałem inwestycyjnym w Garczu
- Kaszubski Azyl: Dom blisko jeziora z fotowoltaiką!
- Luksusowa Willa z Widokiem na Jezioro i Jacuzzi w Garczu
- Energooszczędny dom z lokalem usługowym i widokiem na jezioro!
- Przestronny dom 5+kk z piwnicą i garażem w malowniczych Kaszubach
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Chmielno Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Chmielno-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Chmielno-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.