Mennyit ér az Ön Pabianice-i ingatlana?
Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Pabianice-i hirdetési árak alapján.
108 lakás hirdetés alapján Pabianice-ban (medián 1680 EUR/m²)
Számítsa ki otthona értékét
Becsült érték
132 085 EUR
Tartomány: 112 272 EUR – 151 898 EUR
Értékfigyelmeztetések
E-mailben értesítjük, ha Pabianice medián ára jelentősen változik.
Mit kap 126 037 EUR-ért
Valódi, közzétett hirdetések Pabianice-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.
What you get at 126 037 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · 4 rooms · 80 m²
Apartment · 3 rooms · 83 m²
Apartment · 2 rooms · 46 m²
Apartment · 3 rooms · 67 m²
Medián Seeki-pontszám: 56 · legjobb 4 találat
Országos ártendencia
Eurostat lakásár-index: Lengyelország, utolsó 12 negyedév
+30.3%12Q
Példa hirdetések
Hogyan működik?
- Mennyire pontos ez a becslés?
- A Pabianice-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
- Hogyan számítják ki a becslést?
- Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Pabianice-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
- Honnan származnak az adatok?
- A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
- Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
- Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Pabianice medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.