gmina Aleksandrów Kujawski, átlagos ár m²-enként
1457 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1457 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 343 m²
11 hálószoba
€1457/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás23
- Szolgáltatások16
- Családbarát30
- Kulturális35
- Zöldterület38
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Ház1457 EUR/m²
Legutóbbi hirdetések gmina Aleksandrów Kujawski-ban:
Példa hirdetések
- Luksusowy dom blisko natury w Ciechocinku
- Nowoczesny dom blisko lasu na zamkniętym osiedlu
- Przestronny dom 5+kk z antresolą w Nowej Wsi blisko Torunia
- Funkcjonalny dom z ogrodem blisko Ciechocinka!
- Parterowy dom z ogrodem w spokojnym Służewie
- Urokliwe siedlisko z dwoma domami i lasem - idealne dla rodziny
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Aleksandrów Kujawski Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Aleksandrów Kujawski-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Aleksandrów Kujawski-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.