Gajowice, átlagos ár m²-enként
3143 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 3143 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 159 m²
5 hálószoba
€3143/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés91
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások90
- Családbarát100
- Kulturális64
- Levegőminőség55
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3143 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Gajowice-ban:
Példa hirdetések
- Jasne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją blisko centrum Wrocławia!
- Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 52m² z loggią i piwnicą
- Przytulna kawalerka po remoncie blisko centrum Wrocławia!
- Funkcjonalne 3 pokoje z garderobą w centrum Wrocławia!
- Jasna kawalerka po remoncie blisko centrum Wrocławia
- Dwupoziomowe mieszkanie 75,3 m² z tarasem i balkonem we Wrocławiu!
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Gajowice Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Gajowice-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Gajowice-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.