Point du Jour, átlagos ár m²-enként
8706 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 8706 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 57 m²
1 hálószoba
€8706/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés83
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások100
- Családbarát100
- Kulturális85
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat20
- Gazdasági egészség82
Ingatlan típusa szerint
- Lakás8729 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Point du Jour-ban:
Példa hirdetések
- Chambre lumineuse à Garches, idéale pour étudiants et jeunes actifs
- Charmant 2 pièces meublé à Boulogne-Billancourt
- Studio meublé à Boulogne-Billancourt, idéalement situé
- Chambre lumineuse et meublée à Boulogne-Billancourt
- Chambre meublée à Boulogne-Billancourt : idéal colocation !
- Chambre meublée à Boulogne-Billancourt, idéal étudiant
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Point du Jour Franciaország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Franciaország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Point du Jour-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Point du Jour-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.