Skip to main content

Mennyit ér az Ön Annecy-le-Vieux-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Annecy-le-Vieux-i hirdetési árak alapján.

387 lakás hirdetés alapján Annecy-le-Vieux-ban (medián 7057 EUR/m²)

Annecy-le-Vieux-nak túl kevés hirdetése van önálló becsléshez — Annecy átlagokat jelenítünk meg.

387 hirdetés alapján (pontos helyi becsléshez minimum 100 szükséges).

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

529 982 EUR

Tartomány: 450 485 EUR – 609 479 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Annecy-le-Vieux medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 529 286 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Annecy-le-Vieux-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 529 286 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · 3 rooms · 62 m²490 000 EUR
91
Apartment · 3 rooms · 64 m²490 000 EUR
91
Apartment · 3 rooms · 63 m²495 000 EUR
91
Apartment · 3 rooms · 63 m²485 000 EUR
91
Medián Seeki-pontszám: 91 · legjobb 4 találat

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Franciaország, utolsó 12 negyedév

-3.6%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Annecy-le-Vieux-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Annecy-le-Vieux-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Annecy-le-Vieux medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.