Skip to main content

Mennyit ér az Ön Katastralgemeinde St. Peter-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Katastralgemeinde St. Peter-i hirdetési árak alapján.

108 lakás hirdetés alapján Katastralgemeinde St. Peter-ban (medián 6036 EUR/m²)

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

458 871 EUR

Tartomány: 390 040 EUR – 527 702 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Katastralgemeinde St. Peter medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 452 665 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Katastralgemeinde St. Peter-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 452 665 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · 3 rooms · 76 m²428 000 EUR
90
Apartment · 3 rooms · — m²497 500 EUR
89
Apartment · 3 rooms · 71 m²413 107 EUR
87
Apartment · 3 rooms · 73 m²457 612 EUR
81
Medián Seeki-pontszám: 88 · legjobb 4 találat

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Ausztria, utolsó 12 negyedév

+3.0%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Katastralgemeinde St. Peter-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Katastralgemeinde St. Peter-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Katastralgemeinde St. Peter medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.