Katastralgemeinde Ragelsdorf, átlagos ár m²-enként
4571 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 4571 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 109 m²
3 hálószoba
€4571/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés49
- Gyaloglás48
- Szolgáltatások22
- Családbarát48
- Kulturális22
- Levegőminőség70
- Zöldterület47
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Ház4571 EUR/m²
Legutóbbi hirdetések Katastralgemeinde Ragelsdorf-ban:
Példa hirdetések
- Sanierungsbedürftiges Haus mit Entwicklungspotenzial in St. Pölten
- Modernes Reihenhaus in St. Pölten mit Garten & Balkon
- Helle 1-Zimmer-Wohnung in St. Pölten mit guter Anbindung
- Provisionsfreies Reihenhaus mit Garten in St. Pölten
- Provisionsfreies Reihenhaus: Erstbezug mit Garten & PV-Anlage
- Provisionsfreies Reihenhaus: Erstbezug mit Garten in St. Pölten
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Katastralgemeinde Ragelsdorf Ausztria-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Ausztria oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Katastralgemeinde Ragelsdorf-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Katastralgemeinde Ragelsdorf-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.