Cuatro Caminos, átlagos ár m²-enként
8587 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 8587 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 58 m²
1 hálószoba
€8587/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés100
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások100
- Családbarát100
- Kulturális88
- Levegőminőség85
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség55
Ingatlan típusa szerint
- Lakás8587 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Cuatro Caminos-ban:
Példa hirdetések
- Lujo y Tecnología: Ático Exclusivo con Terraza en Azca
- Piso de alquiler en Calle Orense, Cuatro Caminos - Azca
- Piso de alquiler en De Guipúzcoa, Cuatro Caminos - Azca
- Piso de alquiler en De Edgar Neville, Cuatro Caminos - Azca
- Piso de alquiler en Calle de Dulcinea, 13, Cuatro Caminos - Azca
- Piso de alquiler en Ríos Rosas - Nuevos Ministerios
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Cuatro Caminos Spanyolország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Spanyolország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Cuatro Caminos-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Cuatro Caminos-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.