Mennyit ér az Ön Molenlaankwartier-i ingatlana?
Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Molenlaankwartier-i hirdetési árak alapján.
1333 lakás hirdetés alapján Molenlaankwartier-ban (medián 4853 EUR/m²)
Molenlaankwartier-nak túl kevés hirdetése van önálló becsléshez — Rotterdam átlagokat jelenítünk meg.
1333 hirdetés alapján (pontos helyi becsléshez minimum 100 szükséges).
Számítsa ki otthona értékét
Becsült érték
375 000 EUR
Tartomány: 318 750 EUR – 431 250 EUR
Értékfigyelmeztetések
E-mailben értesítjük, ha Molenlaankwartier medián ára jelentősen változik.
Mit kap 363 971 EUR-ért
Valódi, közzétett hirdetések Molenlaankwartier-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.
What you get at 363 971 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · 3 rooms · 72 m²
Apartment · 3 rooms · 83 m²
Apartment · 3 rooms · 77 m²
Medián Seeki-pontszám: 16 · legjobb 3 találat
Országos ártendencia
Eurostat lakásár-index: Hollandia, utolsó 12 negyedév
+19.6%12Q
Példa hirdetések
Hogyan működik?
- Mennyire pontos ez a becslés?
- A Molenlaankwartier-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
- Hogyan számítják ki a becslést?
- Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Molenlaankwartier-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
- Honnan származnak az adatok?
- A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
- Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
- Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Molenlaankwartier medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.