Zentrum, átlagos ár m²-enként
1557 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1557 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 321 m²
10 hálószoba
€1557/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés100
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások98
- Családbarát100
- Kulturális100
- Levegőminőség85
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1557 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Częstochowa
Lengyelország
€1724/m² · 1454 hirdetés
- Sosnowiec
Lengyelország
€1812/m² · 1069 hirdetés
- Saint-Étienne
Franciaország
€1838/m² · 969 hirdetés
- Gorzów Wielkopolski
Lengyelország
€1838/m² · 945 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Zentrum-ban:
Példa hirdetések
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in zentraler Lage
- Helle 115m² 4-Zimmer-Wohnung mit Balkon in zentraler Lage
- Wohnung zur Miete
- Stilvolle Erstbezugswohnung mit Balkon im Herzen von Chemnitz
- Erstbezug: Stilvolle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon im Herzen von Chemnitz
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Zentrum Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Zentrum-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Zentrum-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.