Bruchmühlbach-Miesau, átlagos ár m²-enként
2573 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2573 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 194 m²
6 hálószoba
€2573/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés8
- Gyaloglás6
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális16
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Legutóbbi hirdetések Bruchmühlbach-Miesau-ban:
Példa hirdetések
- Geräumiges Einfamilienhaus mit großem Garten in Schönenberg-Kübelberg
- Modernes Erstbezugs-Apartment mit Garten und Top-Energieklasse
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in zentraler Lage provisionsfrei
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in Bruchmühlbach-Miesau mit 81 m²
- Helle 4-Zimmer-Wohnung in Bruchmühlbach-Miesau mit 90 m²
- Neubau-Einfamilienhaus in Lambsborn: Ihr Traumhaus wartet!
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Bruchmühlbach-Miesau Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Bruchmühlbach-Miesau-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Bruchmühlbach-Miesau-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.