Häverstädt, átlagos ár m²-enként
2080 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2080 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 240 m²
7 hálószoba
€2080/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés56
- Gyaloglás45
- Szolgáltatások31
- Családbarát48
- Kulturális42
- Levegőminőség85
- Zöldterület43
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás2155 EUR/m²
- Ház1485 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Häverstädt-ban:
Példa hirdetések
- Hochwertige Stadtvilla in bester Mindener Innenstadtlage
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Minden
- Gepflegte 3-Zimmer-Wohnung in zentraler Lage von Minden
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Minden
- Erstbezug nach Sanierung: Helle 2-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Minden
- Sanierte 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Minden
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Häverstädt Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Häverstädt-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Häverstädt-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.