Rheinhausen, átlagos ár m²-enként
2444 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2444 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 204 m²
6 hálószoba
€2444/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés48
- Gyaloglás59
- Szolgáltatások48
- Családbarát65
- Kulturális53
- Levegőminőség70
- Zöldterület80
- Zaj100
- Árvízkockázat50
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1982 EUR/m²
- Ház3113 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Rheinhausen-ban:
Példa hirdetések
- Helle 2-Zimmer-Wohnung mit 2 Balkonen in Duisburg
- Renovierte 2-Zimmer-Wohnung mit Loggia in Duisburg
- Charmantes Einfamilienhaus in Duisburg mit Wärmepumpe
- Charmantes Fertighaus in Duisburg mit 120 m² Wohnfläche
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in familienfreundlichem Viertel von Duisburg
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in zentraler Lage
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Rheinhausen Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Rheinhausen-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Rheinhausen-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.