Siebethsburg, átlagos ár m²-enként
1308 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1308 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 382 m²
12 hálószoba
€1308/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés71
- Gyaloglás97
- Szolgáltatások72
- Családbarát76
- Kulturális48
- Levegőminőség85
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1380 EUR/m²
- Ház1095 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Częstochowa
Lengyelország
€1724/m² · 1454 hirdetés
- Bytom
Lengyelország
€1259/m² · 602 hirdetés
- Zabrze
Lengyelország
€1518/m² · 519 hirdetés
- Murcia
Spanyolország
€1614/m² · 499 hirdetés
Siebethsburg legnagyobb alkörzete Bismarckstraße.
Ezen a területen
| Bismarckstraße | — |
Legutóbbi hirdetések Siebethsburg-ban:
Példa hirdetések
- Gepflegtes Reihenendhaus mit Charme in Wilhelmshaven
- Stadthaus in Top-Lage mit Renditepotenzial
- Historisches Mehrfamilienhaus in Wilhelmshaven kernsaniert
- Geräumige 4-Zimmer-Eigentumswohnung in Wilhelmshaven
- Helle 2-Zimmer-Wohnung in bester Lage von Wilhelmshaven
- Zentral gelegene 2-Zimmer-Wohnung in Wilhelmshaven als Kapitalanlage
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Siebethsburg Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Siebethsburg-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Siebethsburg-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.