Skip to main content

Kolik stojí vaše nemovitost v Dlhé hony?

Pomocí kalkulačky níže odhadnete tržní hodnotu vaší nemovitosti na základě cen aktuálních inzerátů v Dlhé hony.

Na základě 360 inzerátů typu byt v Dlhé hony (medián 2 634 €/m²)

Dlhé hony má příliš málo inzerátů na samostatný odhad — zobrazujeme průměr pro Trenčín.

Na základě 360 inzerátů (pro přesný místní odhad je potřeba minimálně 100).

Spočítejte si hodnotu nemovitosti

Odhadovaná hodnota

208 333 €

Rozpětí: 177 083 € – 239 583 €

Sledování ceny

Pošleme vám e-mail, když se medián cen v Dlhé hony výrazně změní.

Upozornit, když se hodnota změní o více než

Co dostanete za 197 568 €

Skutečné inzeráty v Dlhé hony s cenou blízkou tomuto rozpočtu — seřazené podle Seeki skóre.

What you get at 197 568 €/ orientační prodejní cena
Apartment · — · 83 m²204 900 €
50
Apartment · — · 70 m²178 900 €
50
Apartment · — · 67 m²178 420 €
50
House · — · 49 m²198 865 €
50

Vývoj cen v zemi

Eurostat House Price Index pro Slovensko, posledních 12 čtvrtletí

+20.2%12Q

Ukázkové inzeráty

Jak to funguje?

Jak přesný je tento odhad?
Používá ceny z aktuálních inzerátů v Dlhé hony, ne skutečné prodejní ceny. Přesnost je nejvyšší v hustě obydlených oblastech s mnoha srovnatelnými inzeráty. Berte to jako orientační vodítko, ne jako odborný odhad.
Jak se odhad počítá?
Vynásobíme vámi zadanou výměru mediánem ceny za m² u srovnatelných inzerátů v Dlhé hony. Data se aktualizují denně z veřejných inzerátů na Seeki.
Odkud pocházejí data?
Z veřejných realitních inzerátů indexovaných na Seeki, aktualizovaných denně a agregovaných podle oblasti.
Mohu dostávat upozornění při změně cen?
Ano — vyplňte e-mail výše a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrzení vás upozorníme, když se medián cen v Dlhé hony pohne nad vámi zvolenou hranici.
Odhady jsou pouze orientační, nejedná se o profesionální ocenění. Vychází z cen inzerátů, ne ze skutečných transakcí.