gmina Grzegorzew, průměrná cena za m²
1 040 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 1 040 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 480 m²
15 ložnic
€1 040/m²
Kvalita života
- Doprava16
- Pěší dostupnost18
- Občanská vybavenost0
- Pro rodiny32
- Kultura0
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace100
Podle typu nemovitosti
- Dům1 040 €/m²
Aktuální inzeráty v gmina Grzegorzew:
Ukázkové inzeráty
- Nowoczesny dom z prywatnym lasem - przestrzeń i spokój
- Energooszczędny dom 4+kk z fotowoltaiką i pompą ciepła
- Udział w domu na sprzedaż w licytacji - Barłogi
- Luksusowy Zespół Folwarczny z Basenem i Ogrodem
- Dom 138 m2 z garażem 84 m2 i działką na biznes GRZEGORZEW
- Nowoczesny dom z pompą ciepła i fotowoltaiką w Grzegorzewie
Často kladené otázky
- Je gmina Grzegorzew drahá ve srovnání s Polsko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Polsko.
- Jak se ceny v gmina Grzegorzew vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v gmina Grzegorzew?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.
Odhadněte hodnotu nemovitosti v lokalitě gmina Grzegorzew
Bezplatný odhad na základě stejných aktuálních inzerátů, které utvářejí ceny výše. Cenová upozornění nastavíte za pár sekund.