gmina Czarna Białostocka, průměrná cena za m²
1 364 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 1 364 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 366 m²
12 ložnic
€1 364/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pěší dostupnost0
- Občanská vybavenost0
- Pro rodiny0
- Kultura0
- Kvalita ovzduší70
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace100
Podle typu nemovitosti
- Byt1 653 €/m²
- Dům965 €/m²
Jak se to porovná?
- Saint-Étienne
Francie
€1 838/m² · 969 nabídek
- Magdeburk
Německo
€1 895/m² · 931 nabídek
- Chemnitz
Německo
€1 283/m² · 912 nabídek
- Córdoba
Španělsko
€1 966/m² · 649 nabídek
Aktuální inzeráty v gmina Czarna Białostocka:
Ukázkové inzeráty
- Luksusowa Rezydencja z Basenem i Lasem - Idealna na Wellness!
- Jasna kawalerka 36m² w centrum Czarnej Białostockiej!
- Klimatyczne siedlisko blisko Puszczy Knyszyńskiej - potencjał dla artystów!
- Przestronny dom z dużym tarasem i potencjałem w Łapczynie!
- Dwustronne mieszkanie 46m² w Czarnej Białostockiej, gotowe na Twój pomysł!
- Jasne i przestronne 3 pokoje z aneksem w Czarnej Białostockiej!
Často kladené otázky
- Je gmina Czarna Białostocka drahá ve srovnání s Polsko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Polsko.
- Jak se ceny v gmina Czarna Białostocka vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v gmina Czarna Białostocka?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.