gmina Grodzisk Mazowiecki, průměrná cena za m²
2 343 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 2 343 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 213 m²
6 ložnic
€2 343/m²
Kvalita života
- Doprava75
- Pěší dostupnost100
- Občanská vybavenost80
- Pro rodiny84
- Kultura80
- Kvalita ovzduší40
- Zeleň100
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace100
Podle typu nemovitosti
- Byt2 807 €/m²
- Dům2 003 €/m²
Jak se to porovná?
Největší sub-lokalita v gmina Grodzisk Mazowiecki je Generała Leopolda Okulickiego.
V této oblasti
| Generała Leopolda Okulickiego | — |
| Łąki | 2 770 €/m² |
| Jordanowice | 2 308 €/m² |
| Romualda Traugutta | — |
Aktuální inzeráty v gmina Grodzisk Mazowiecki:
Ukázkové inzeráty
- Jasne, wyremontowane 3 pokoje w centrum Grodziska Mazowieckiego!
- Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe blisko Warszawy
- Nowoczesne 3 pokoje z balkonem w Grodzisku Mazowieckim
- Nowoczesna rezydencja 470m2 z basenem na 3600m2 działce
- Nowoczesny dom 230m² z ogrodem 1737m² w Grodzisku Mazowieckim
- Wolnostojący dom z potencjałem na dużej działce blisko lasu!
Často kladené otázky
- Je gmina Grodzisk Mazowiecki drahá ve srovnání s Polsko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Polsko.
- Jak se ceny v gmina Grodzisk Mazowiecki vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v gmina Grodzisk Mazowiecki?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.