Osiedle Lekarka, průměrná cena za m²
2 270 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 2 270 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 220 m²
7 ložnic
€2 270/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pěší dostupnost8
- Občanská vybavenost11
- Pro rodiny0
- Kultura0
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace100
Podle typu nemovitosti
- Byt2 725 €/m²
- Dům1 801 €/m²
Jak se to porovná?
Aktuální inzeráty v Osiedle Lekarka:
Ukázkové inzeráty
- Nowoczesne 6-pokojowe mieszkanie w Wieliczce - stan deweloperski!
- Funkcjonalne 82m² 3+kk z poddaszem i parkingiem w Wieliczce!
- Jasne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i potencjałem adaptacji strychu!
- Przestronne 113m² mieszkanie z ogrodem w Wieliczce!
- Nowoczesne 2-poziomowe mieszkanie 81,55 m² z balkonem w Wieliczce
- Funkcjonalne mieszkanie 80 m² z poddaszem i parkingiem w Wieliczce
Často kladené otázky
- Je Osiedle Lekarka drahá ve srovnání s Polsko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Polsko.
- Jak se ceny v Osiedle Lekarka vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Osiedle Lekarka?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.
Odhadněte hodnotu nemovitosti v lokalitě Osiedle Lekarka
Bezplatný odhad na základě stejných aktuálních inzerátů, které utvářejí ceny výše. Cenová upozornění nastavíte za pár sekund.