gmina Świecie, průměrná cena za m²
1 835 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 1 835 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 272 m²
8 ložnic
€1 835/m²
Kvalita života
- Doprava48
- Pěší dostupnost54
- Občanská vybavenost24
- Pro rodiny37
- Kultura0
- Kvalita ovzduší70
- Zeleň39
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace85
Podle typu nemovitosti
- Byt2 021 €/m²
- Dům1 186 €/m²
Jak se to porovná?
- Saint-Étienne
Francie
€1 838/m² · 969 nabídek
- Magdeburk
Německo
€1 895/m² · 931 nabídek
- Alacant / Alicante
Španělsko
€2 360/m² · 827 nabídek
- Dortmund
Německo
€2 368/m² · 760 nabídek
Aktuální inzeráty v gmina Świecie:
Ukázkové inzeráty
- Nowoczesny dom z basenem i fotowoltaiką w Borach Tucholskich
- Przestronne 90m² 3-pokojowe mieszkanie/lokal z parkingiem
- Nowoczesny dom Brickwood w Grucznie - komfort i oszczędność
- Ostatni apartament 3 pokoje z ogródkiem na parterze!
- Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą
- Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie w centrum Świecia!
Často kladené otázky
- Je gmina Świecie drahá ve srovnání s Polsko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Polsko.
- Jak se ceny v gmina Świecie vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v gmina Świecie?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.