Skip to main content

Kolik stojí vaše nemovitost v Guardamar del Segura?

Pomocí kalkulačky níže odhadnete tržní hodnotu vaší nemovitosti na základě cen aktuálních inzerátů v Guardamar del Segura.

Na základě 121 inzerátů typu byt v Guardamar del Segura (medián 3 070 €/m²)

Spočítejte si hodnotu nemovitosti

Odhadovaná hodnota

237 393 €

Rozpětí: 201 784 € – 273 002 €

Sledování ceny

Pošleme vám e-mail, když se medián cen v Guardamar del Segura výrazně změní.

Upozornit, když se hodnota změní o více než

Co dostanete za 230 263 €

Skutečné inzeráty v Guardamar del Segura s cenou blízkou tomuto rozpočtu — seřazené podle Seeki skóre.

What you get at 230 263 €/ orientační prodejní cena
Apartment · — · 97 m²229 000 €
50
House · — · 89 m²249 969 €
50
House · — · 82 m²210 000 €
50
House · — · 63 m²245 000 €
50

Vývoj cen v zemi

Eurostat House Price Index pro Španělsko, posledních 12 čtvrtletí

+30.2%12Q

Ukázkové inzeráty

Jak to funguje?

Jak přesný je tento odhad?
Používá ceny z aktuálních inzerátů v Guardamar del Segura, ne skutečné prodejní ceny. Přesnost je nejvyšší v hustě obydlených oblastech s mnoha srovnatelnými inzeráty. Berte to jako orientační vodítko, ne jako odborný odhad.
Jak se odhad počítá?
Vynásobíme vámi zadanou výměru mediánem ceny za m² u srovnatelných inzerátů v Guardamar del Segura. Data se aktualizují denně z veřejných inzerátů na Seeki.
Odkud pocházejí data?
Z veřejných realitních inzerátů indexovaných na Seeki, aktualizovaných denně a agregovaných podle oblasti.
Mohu dostávat upozornění při změně cen?
Ano — vyplňte e-mail výše a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrzení vás upozorníme, když se medián cen v Guardamar del Segura pohne nad vámi zvolenou hranici.
Odhady jsou pouze orientační, nejedná se o profesionální ocenění. Vychází z cen inzerátů, ne ze skutečných transakcí.