Skip to main content

Kolik stojí vaše nemovitost v Buitenveldert-West?

Pomocí kalkulačky níže odhadnete tržní hodnotu vaší nemovitosti na základě cen aktuálních inzerátů v Buitenveldert-West.

Na základě 2936 inzerátů typu byt v Buitenveldert-West (medián 8 182 €/m²)

Buitenveldert-West má příliš málo inzerátů na samostatný odhad — zobrazujeme průměr pro Amsterdam.

Na základě 2936 inzerátů (pro přesný místní odhad je potřeba minimálně 100).

Spočítejte si hodnotu nemovitosti

Odhadovaná hodnota

619 898 €

Rozpětí: 526 913 € – 712 883 €

Sledování ceny

Pošleme vám e-mail, když se medián cen v Buitenveldert-West výrazně změní.

Upozornit, když se hodnota změní o více než

Co dostanete za 613 636 €

Skutečné inzeráty v Buitenveldert-West s cenou blízkou tomuto rozpočtu — seřazené podle Seeki skóre.

What you get at 613 636 €/ orientační prodejní cena
Apartment · 3 rooms · 76 m²629 000 €
87
Apartment · 3 rooms · 93 m²575 000 €
86
Apartment · 2 rooms · 82 m²579 000 €
85
Medián Seeki skóre 86 · 3 nejlepších shod

Vývoj cen v zemi

Eurostat House Price Index pro Nizozemsko, posledních 12 čtvrtletí

+19.6%12Q

Ukázkové inzeráty

Jak to funguje?

Jak přesný je tento odhad?
Používá ceny z aktuálních inzerátů v Buitenveldert-West, ne skutečné prodejní ceny. Přesnost je nejvyšší v hustě obydlených oblastech s mnoha srovnatelnými inzeráty. Berte to jako orientační vodítko, ne jako odborný odhad.
Jak se odhad počítá?
Vynásobíme vámi zadanou výměru mediánem ceny za m² u srovnatelných inzerátů v Buitenveldert-West. Data se aktualizují denně z veřejných inzerátů na Seeki.
Odkud pocházejí data?
Z veřejných realitních inzerátů indexovaných na Seeki, aktualizovaných denně a agregovaných podle oblasti.
Mohu dostávat upozornění při změně cen?
Ano — vyplňte e-mail výše a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrzení vás upozorníme, když se medián cen v Buitenveldert-West pohne nad vámi zvolenou hranici.
Odhady jsou pouze orientační, nejedná se o profesionální ocenění. Vychází z cen inzerátů, ne ze skutečných transakcí.