Kolik stojí vaše nemovitost v Norimberk?
Pomocí kalkulačky níže odhadnete tržní hodnotu vaší nemovitosti na základě cen aktuálních inzerátů v Norimberk.
Na základě 693 inzerátů typu byt v Norimberk (medián 4 214 €/m²)
Spočítejte si hodnotu nemovitosti
Odhadovaná hodnota
320 485 €
Rozpětí: 272 412 € – 368 558 €
Sledování ceny
Pošleme vám e-mail, když se medián cen v Norimberk výrazně změní.
Co dostanete za 316 071 €
Skutečné inzeráty v Norimberk s cenou blízkou tomuto rozpočtu — seřazené podle Seeki skóre.
What you get at 316 071 €/ orientační prodejní cena
Apartment · — · 75 m²
Apartment · — · 60 m²
Apartment · — · 78 m²
Apartment · — · 52 m²
Vývoj cen v zemi
Eurostat House Price Index pro Německo, posledních 12 čtvrtletí
+0.0%12Q
Ukázkové inzeráty
Jak to funguje?
- Jak přesný je tento odhad?
- Používá ceny z aktuálních inzerátů v Norimberk, ne skutečné prodejní ceny. Přesnost je nejvyšší v hustě obydlených oblastech s mnoha srovnatelnými inzeráty. Berte to jako orientační vodítko, ne jako odborný odhad.
- Jak se odhad počítá?
- Vynásobíme vámi zadanou výměru mediánem ceny za m² u srovnatelných inzerátů v Norimberk. Data se aktualizují denně z veřejných inzerátů na Seeki.
- Odkud pocházejí data?
- Z veřejných realitních inzerátů indexovaných na Seeki, aktualizovaných denně a agregovaných podle oblasti.
- Mohu dostávat upozornění při změně cen?
- Ano — vyplňte e-mail výše a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrzení vás upozorníme, když se medián cen v Norimberk pohne nad vámi zvolenou hranici.