gmina Borne Sulinowo, priemerná cena za m²
1 415 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 415 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 353 m²
11 spální
€1 415/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pešia dostupnosť0
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny0
- Kultúra0
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia100
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt1 563 €/m²
- Dom1 086 €/m²
Ako sa to porovná?
- Saint-Étienne
Francúzsko
€1 838/m² · 969 ponúk
- Magdeburg
Nemecko
€1 895/m² · 931 ponúk
- Chemnitz
Nemecko
€1 283/m² · 912 ponúk
- Nové Zámky
Slovensko
€1 893/m² · 567 ponúk
Aktuálne inzeráty v gmina Borne Sulinowo:
Ukážkové inzeráty
- Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe blisko jeziora w Borne Sulinowo
- Nowoczesne mieszkanie 81,53 m² w Borne Sulinowo - gotowe do zamieszkania!
- Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem i garażem w Liszkowie
- Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z garażem i działką w Dąbiu
- Dwupoziomowe 3 pokoje z piwnicą w Borne Sulinowo
- Wyjątkowa posiadłość nad jeziorem z lasem i stawami!
Často kladené otázky
- Je gmina Borne Sulinowo drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v gmina Borne Sulinowo vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v gmina Borne Sulinowo?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite gmina Borne Sulinowo
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.