gmina Orzysz, priemerná cena za m²
1 998 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 998 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 250 m²
8 spální
€1 998/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pešia dostupnosť0
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny0
- Kultúra0
- Kvalita ovzdušia70
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko záplav20
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom2 763 €/m²
Ako sa to porovná?
- Saint-Étienne
Francúzsko
€1 838/m² · 969 ponúk
- Magdeburg
Nemecko
€1 895/m² · 931 ponúk
- Chemnitz
Nemecko
€1 283/m² · 912 ponúk
- Córdoba
Španielsko
€1 966/m² · 649 ponúk
Aktuálne inzeráty v gmina Orzysz:
Ukážkové inzeráty
- Dwupoziomowe mieszkanie blisko jeziora Sajno w Orzyszu!
- Nowoczesne apartamenty 1+kk w Orzyszu z tarasem lub loggią
- Mazury: Domek letniskowy blisko jeziora Śniardwy
- Wyjątkowy dom całoroczny 10m od jeziora Śniardwy!
- Dworek do remontu z potencjałem w Osikach
- Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Orzyszu
Často kladené otázky
- Je gmina Orzysz drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v gmina Orzysz vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v gmina Orzysz?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite gmina Orzysz
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.