gmina Susz, priemerná cena za m²
948 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 948 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 527 m²
17 spální
€948/m²
Kvalita života
- Doprava9
- Pešia dostupnosť17
- Občianska vybavenosť8
- Pre rodiny5
- Kultúra0
- Zeleň11
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt835 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v gmina Susz:
Ukážkové inzeráty
- Nowe mieszkanie 57 m² z balkonem i piwnicą w Falknowie
- Przestronne 3 pokoje z garażem i ogródkiem w Bałoszycach!
- Przedwojenny dom bliźniak w Suszu z potencjałem
- Apartament w zabytkowym pałacu z ogrodem i potencjałem
- Nowoczesny dom 4+kk w stanie surowym zamkniętym w Redakach!
- Mieszkanie w Suszu: 65 m² do własnej aranżacji blisko natury!
Často kladené otázky
- Je gmina Susz drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v gmina Susz vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v gmina Susz?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite gmina Susz
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.