Sikornik, priemerná cena za m²
1 838 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 838 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 272 m²
8 spální
€1 838/m²
Kvalita života
- Doprava52
- Pešia dostupnosť100
- Občianska vybavenosť72
- Pre rodiny80
- Kultúra45
- Zeleň100
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia100
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt1 814 €/m²
Ako sa to porovná?
- Saint-Étienne
Francúzsko
€1 838/m² · 969 ponúk
- Magdeburg
Nemecko
€1 895/m² · 931 ponúk
- Córdoba
Španielsko
€1 966/m² · 649 ponúk
- Ústí nad Labem
Česko
€2 229/m² · 604 ponúk
Aktuálne inzeráty v Sikornik:
Ukážkové inzeráty
- Przestronne, wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe z parkingiem w Centrum Gliwic!
- Funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z piwnicą w Gliwicach
- Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach z nową kuchnią!
- Słoneczne mieszkanie 2 pokoje z dodatkowym pokojem w Gliwicach!
- Komfortowe 3 pokoje na Sikorniku - gotowe do zamieszkania!
- Przestronna kawalerka z balkonem i widokiem w Gliwicach
Často kladené otázky
- Je Sikornik drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v Sikornik vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Sikornik?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Sikornik
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.