gmina Dobrzyniewo Duże, priemerná cena za m²
1 428 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 428 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 350 m²
11 spální
€1 428/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pešia dostupnosť0
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny0
- Kultúra0
- Kvalita ovzdušia70
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia100
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom1 428 €/m²
Aktuálne inzeráty v gmina Dobrzyniewo Duże:
Ukážkové inzeráty
- Dom do remontu z potencjałem w Krynicach – świetna lokalizacja!
- Energooszczędny dom 4+kk blisko Białegostoku - bez prowizji!
- Parterowy dom z garażem i działką blisko Białegostoku
- Nowoczesna stodoła z duszą blisko Białegostoku!
- Nowoczesne apartamenty szeregowe blisko Białegostoku
- Wyjątkowe domy w stylu nowoczesnej stodoły blisko Białegostoku!
Často kladené otázky
- Je gmina Dobrzyniewo Duże drahá v porovnaní s Rzeczpospolita Polska?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Rzeczpospolita Polska.
- Ako sa ceny v gmina Dobrzyniewo Duże vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v gmina Dobrzyniewo Duże?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite gmina Dobrzyniewo Duże
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.