Koľko stojí vaša nehnuteľnosť v gmina Łomianki?
Pomocou kalkulačky nižšie odhadnete trhovú hodnotu vašej nehnuteľnosti na základe cien aktuálnych inzerátov v gmina Łomianki.
Na základe 193 inzerátov typu byt v gmina Łomianki (medián 2 292 €/m²)
Vypočítajte si hodnotu nehnuteľnosti
Odhadovaná hodnota
185 656 €
Rozsah: 157 808 € – 213 504 €
Sledovanie ceny
Pošleme vám e-mail, keď sa medián cien v gmina Łomianki výrazne zmení.
Čo dostanete za 171 901 €
Skutočné inzeráty v gmina Łomianki s cenou blízkou tomuto rozpočtu — zoradené podľa Seeki skóre.
What you get at 171 901 €/ orientačná predajná cena
House · — · 80 m²
Apartment · — · 38 m²
Apartment · — · 69 m²
House · — · 135 m²
Vývoj cien v krajine
Eurostat House Price Index pre Poľsko, posledných 12 štvrťrokov
+30.3%12Q
Ukážkové inzeráty
Ako to funguje?
- Aký presný je tento odhad?
- Používa ceny z aktuálnych inzerátov v gmina Łomianki, nie skutočné predajné ceny. Presnosť je najvyššia v hustých mestských oblastiach s mnohými porovnateľnými inzerátmi. Berte to ako orientačné vodítko, nie ako odborný odhad.
- Ako sa odhad počíta?
- Vynásobíme vami zadanú výmeru mediánom ceny za m² u porovnateľných inzerátov v gmina Łomianki. Dáta sa aktualizujú denne z verejných inzerátov na Seeki.
- Odkiaľ pochádzajú dáta?
- Z verejných realitných inzerátov indexovaných na Seeki, aktualizovaných denne a agregovaných podľa oblasti.
- Môžem dostávať upozornenia pri zmene cien?
- Áno — vyplňte e-mail vyššie a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrdení vás upozorníme, keď sa medián cien v gmina Łomianki pohne nad vami zvolenú hranicu.