gmina Biskupice, priemerná cena za m²
1 721 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 721 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 290 m²
9 spální
€1 721/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pešia dostupnosť0
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny0
- Kultúra0
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia100
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom1 721 €/m²
Aktuálne inzeráty v gmina Biskupice:
Ukážkové inzeráty
- Wolnostojący dom 190 m² z potencjałem na dużej działce 18 ar!
- Nowoczesny dom 5 pokoi z garażem w stanie surowym
- Nowoczesny dom z ogrodem blisko Krakowa - bez prowizji!
- Nowoczesny dom z widokiem na góry w Sławkowicach!
- Nowoczesny dom 4+kk z działką 800 m² w Biskupicach
- Dom 4+kk w Sławkowicach - stan surowy zamknięty z garażem
Často kladené otázky
- Je gmina Biskupice drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v gmina Biskupice vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v gmina Biskupice?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite gmina Biskupice
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.