gmina Skąpe, priemerná cena za m²
1 485 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 485 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 336 m²
11 spální
€1 485/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pešia dostupnosť0
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny0
- Kultúra0
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko záplav100
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom1 574 €/m²
Ako sa to porovná?
- Saint-Étienne
Francúzsko
€1 838/m² · 969 ponúk
- Chemnitz
Nemecko
€1 283/m² · 912 ponúk
- Murcia
Španielsko
€1 614/m² · 499 ponúk
- Levice
Slovensko
€1 581/m² · 493 ponúk
Aktuálne inzeráty v gmina Skąpe:
Ukážkové inzeráty
- Nowoczesny dom z ogrodem blisko jeziora - wynajem
- Umeblowany drewniany domek blisko jeziora Niesłysz!
- Całoroczny drewniany domek nad jeziorem z jacuzzi i smart home!
- Nowoczesny Dom Słoneczny 5+kk z Dużą Działką
- Urokliwy domek rekreacyjny z dużym tarasem w Niesulicach
- Wolnostojący dom z ogrodem blisko jeziora - wynajem!
Často kladené otázky
- Je gmina Skąpe drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v gmina Skąpe vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v gmina Skąpe?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite gmina Skąpe
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.