gmina Biała Podlaska, priemerná cena za m²
1 212 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 212 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 412 m²
13 spální
€1 212/m²
Kvalita života
- Doprava23
- Pešia dostupnosť28
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny34
- Kultúra0
- Zeleň39
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom1 212 €/m²
Aktuálne inzeráty v gmina Biała Podlaska:
Ukážkové inzeráty
- Nowoczesne domy szeregowe 5 pokoi z garażem w Grabanowie
- Nowoczesny dom wolnostojący w Rakowiskach – gotowy do zamieszkania!
- Nowoczesny dom 4+kk z tarasem 85 m² i widokiem na las!
- Luksusowa Willa w Sercu Lasu - Oaza Spokoju i Nowoczesności
- Nowy dom 5+kk w Sławacinku Starym - gotowy do zamieszkania!
- Nowoczesny dom 5+kk blisko Białej Podlaskiej - idealny spokój!
Často kladené otázky
- Je gmina Biała Podlaska drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v gmina Biała Podlaska vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v gmina Biała Podlaska?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite gmina Biała Podlaska
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.