Gajowice, priemerná cena za m²
3 143 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 3 143 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 159 m²
5 spální
€3 143/m²
Kvalita života
- Doprava91
- Pešia dostupnosť100
- Občianska vybavenosť90
- Pre rodiny100
- Kultúra64
- Kvalita ovzdušia55
- Zeleň100
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt3 143 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Gajowice:
Ukážkové inzeráty
- Jasne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją blisko centrum Wrocławia!
- Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 52m² z loggią i piwnicą
- Przytulna kawalerka po remoncie blisko centrum Wrocławia!
- Funkcjonalne 3 pokoje z garderobą w centrum Wrocławia!
- Jasna kawalerka po remoncie blisko centrum Wrocławia
- Dwupoziomowe mieszkanie 75,3 m² z tarasem i balkonem we Wrocławiu!
Často kladené otázky
- Je Gajowice drahá v porovnaní s Poľsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Poľsko.
- Ako sa ceny v Gajowice vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Gajowice?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Gajowice
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.