Koľko stojí vaša nehnuteľnosť v Lyon 1er Arrondissement?
Pomocou kalkulačky nižšie odhadnete trhovú hodnotu vašej nehnuteľnosti na základe cien aktuálnych inzerátov v Lyon 1er Arrondissement.
Na základe 541 inzerátov typu byt v Lyon 1er Arrondissement (medián 5 410 €/m²)
Lyon 1er Arrondissement má príliš málo inzerátov na samostatný odhad — zobrazujeme priemer pre Lyon.
Na základe 541 inzerátov (pre presný miestny odhad je potrebných minimálne 100).
Vypočítajte si hodnotu nehnuteľnosti
Odhadovaná hodnota
407 065 €
Rozsah: 346 005 € – 468 125 €
Sledovanie ceny
Pošleme vám e-mail, keď sa medián cien v Lyon 1er Arrondissement výrazne zmení.
Čo dostanete za 405 738 €
Skutočné inzeráty v Lyon 1er Arrondissement s cenou blízkou tomuto rozpočtu — zoradené podľa Seeki skóre.
What you get at 405 738 €/ orientačná predajná cena
Apartment · 3 rooms · 72 m²
Apartment · 4 rooms · 87 m²
Apartment · 4 rooms · 87 m²
Apartment · 3 rooms · 81 m²
Medián Seeki skóre 94 · 4 najlepších zhôd
Vývoj cien v krajine
Eurostat House Price Index pre Francúzsko, posledných 12 štvrťrokov
-3.6%12Q
Ukážkové inzeráty
Ako to funguje?
- Aký presný je tento odhad?
- Používa ceny z aktuálnych inzerátov v Lyon 1er Arrondissement, nie skutočné predajné ceny. Presnosť je najvyššia v hustých mestských oblastiach s mnohými porovnateľnými inzerátmi. Berte to ako orientačné vodítko, nie ako odborný odhad.
- Ako sa odhad počíta?
- Vynásobíme vami zadanú výmeru mediánom ceny za m² u porovnateľných inzerátov v Lyon 1er Arrondissement. Dáta sa aktualizujú denne z verejných inzerátov na Seeki.
- Odkiaľ pochádzajú dáta?
- Z verejných realitných inzerátov indexovaných na Seeki, aktualizovaných denne a agregovaných podľa oblasti.
- Môžem dostávať upozornenia pri zmene cien?
- Áno — vyplňte e-mail vyššie a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrdení vás upozorníme, keď sa medián cien v Lyon 1er Arrondissement pohne nad vami zvolenú hranicu.