Seekirchen am Wallersee, priemerná cena za m²
5 242 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 5 242 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 95 m²
3 spálne
€5 242/m²
Kvalita života
- Doprava48
- Pešia dostupnosť41
- Občianska vybavenosť39
- Pre rodiny17
- Kultúra0
- Zeleň24
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt5 940 €/m²
- Dom5 159 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Seekirchen am Wallersee:
Ukážkové inzeráty
- Doppelhaushälfte in Seekirchen mit Garten & Panoramablick
- Moderne 2-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Seekirchen am Wallersee
- Sonnige 1-Zimmer-Wohnung mit Garten in Seekirchen am Wallersee
- Moderne 2-Zimmer-Wohnung mit Loggia in Seekirchen am Wallersee
- Reihenhaus am Weinberg in Seekirchen mit Garten
- Großzügige 168 m² Wohnung mit 2 Balkonen nahe Wallersee
Často kladené otázky
- Je Seekirchen am Wallersee drahá v porovnaní s Rakúsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Rakúsko.
- Ako sa ceny v Seekirchen am Wallersee vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Seekirchen am Wallersee?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Seekirchen am Wallersee
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.