Neumarkt am Wallersee, priemerná cena za m²
6 021 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 6 021 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 83 m²
2 spálne
€6 021/m²
Kvalita života
- Doprava23
- Pešia dostupnosť17
- Občianska vybavenosť5
- Pre rodiny12
- Kultúra0
- Zeleň23
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt5 864 €/m²
- Dom6 104 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Neumarkt am Wallersee:
Ukážkové inzeráty
- Modernes Haus am Wallersee: Wohnen & Freizeit pur!
- Moderne 3-Zimmer-Neubauwohnung mit Balkon in Neumarkt am Wallersee
- Helle 1-Zimmer-Wohnung mit Balkon und Grünblick in Neumarkt
- Exklusive Seeblick-Villa mit Hallenbad und Wellnessbereich
- Modernes Wohnen am Wallersee: 100m² Traumwohnung mit Loggia!
- Großzügige 3-Zimmer-Wohnung mit Dachpotenzial in Neumarkt
Často kladené otázky
- Je Neumarkt am Wallersee drahá v porovnaní s Rakúsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Rakúsko.
- Ako sa ceny v Neumarkt am Wallersee vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Neumarkt am Wallersee?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Neumarkt am Wallersee
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.