Skip to main content

Koľko stojí vaša nehnuteľnosť v St. Pölten?

Pomocou kalkulačky nižšie odhadnete trhovú hodnotu vašej nehnuteľnosti na základe cien aktuálnych inzerátov v St. Pölten.

Na základe 250 inzerátov typu byt v St. Pölten (medián 3 787 €/m²)

Vypočítajte si hodnotu nehnuteľnosti

Odhadovaná hodnota

282 002 €

Rozsah: 239 702 € – 324 302 €

Sledovanie ceny

Pošleme vám e-mail, keď sa medián cien v St. Pölten výrazne zmení.

Upozorniť, keď sa hodnota zmení o viac ako

Čo dostanete za 284 002 €

Skutočné inzeráty v St. Pölten s cenou blízkou tomuto rozpočtu — zoradené podľa Seeki skóre.

What you get at 284 002 €/ orientačná predajná cena
House · 5 rooms · 100 m²260 000 €
94
Apartment · 1 room · 40 m²285 000 €
94
Apartment · 2 rooms · 63 m²279 000 €
94
Apartment · 2 rooms · 56 m²278 100 €
89
Medián Seeki skóre 94 · 4 najlepších zhôd

Vývoj cien v krajine

Eurostat House Price Index pre Rakúsko, posledných 12 štvrťrokov

+3.0%12Q

Ukážkové inzeráty

Ako to funguje?

Aký presný je tento odhad?
Používa ceny z aktuálnych inzerátov v St. Pölten, nie skutočné predajné ceny. Presnosť je najvyššia v hustých mestských oblastiach s mnohými porovnateľnými inzerátmi. Berte to ako orientačné vodítko, nie ako odborný odhad.
Ako sa odhad počíta?
Vynásobíme vami zadanú výmeru mediánom ceny za m² u porovnateľných inzerátov v St. Pölten. Dáta sa aktualizujú denne z verejných inzerátov na Seeki.
Odkiaľ pochádzajú dáta?
Z verejných realitných inzerátov indexovaných na Seeki, aktualizovaných denne a agregovaných podľa oblasti.
Môžem dostávať upozornenia pri zmene cien?
Áno — vyplňte e-mail vyššie a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrdení vás upozorníme, keď sa medián cien v St. Pölten pohne nad vami zvolenú hranicu.
Odhady sú iba orientačné, nejde o profesionálne ocenenie. Vychádzajú z cien inzerátov, nie zo skutočných transakcií.