Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, priemerná cena za m²
4 579 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 4 579 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 109 m²
3 spálne
€4 579/m²
Kvalita života
- Doprava91
- Pešia dostupnosť100
- Občianska vybavenosť90
- Pre rodiny92
- Kultúra73
- Zeleň100
- Hluk100
- Riziko záplav100
Aktuálne inzeráty v Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias:
Ukážkové inzeráty
- Moradia de Luxo T4 com Vista Mar em Oeiras
- Apartamento T2 Renovado em Oeiras com Acabamentos de Luxo
- Apartamento T3 Renovado com Vista Mar em Alto da Barra
- Apartamento T2 em Oeiras com Vista Mar e Varanda
- Apartamento T1 Acolhedor em Oeiras com Depósito de 1 Mês
- Apartamento T3 Luxuoso em Oeiras com Garagem e Arrumos
Často kladené otázky
- Je Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias drahá v porovnaní s Portugalsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Portugalsko.
- Ako sa ceny v Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.
Chcete hľadať?
Byty na predaj v Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e CaxiasDomy na predaj v Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias