Koľko stojí vaša nehnuteľnosť v Delfshaven?
Pomocou kalkulačky nižšie odhadnete trhovú hodnotu vašej nehnuteľnosti na základe cien aktuálnych inzerátov v Delfshaven.
Na základe 1333 inzerátov typu byt v Delfshaven (medián 4 853 €/m²)
Delfshaven má príliš málo inzerátov na samostatný odhad — zobrazujeme priemer pre Rotterdam.
Na základe 1333 inzerátov (pre presný miestny odhad je potrebných minimálne 100).
Vypočítajte si hodnotu nehnuteľnosti
Odhadovaná hodnota
375 000 €
Rozsah: 318 750 € – 431 250 €
Sledovanie ceny
Pošleme vám e-mail, keď sa medián cien v Delfshaven výrazne zmení.
Čo dostanete za 363 971 €
Skutočné inzeráty v Delfshaven s cenou blízkou tomuto rozpočtu — zoradené podľa Seeki skóre.
What you get at 363 971 €/ orientačná predajná cena
Apartment · 3 rooms · 91 m²
Apartment · 5 rooms · 102 m²
Apartment · 4 rooms · 96 m²
Apartment · 4 rooms · 75 m²
Medián Seeki skóre 88 · 4 najlepších zhôd
Vývoj cien v krajine
Eurostat House Price Index pre Holandsko, posledných 12 štvrťrokov
+19.6%12Q
Ukážkové inzeráty
Ako to funguje?
- Aký presný je tento odhad?
- Používa ceny z aktuálnych inzerátov v Delfshaven, nie skutočné predajné ceny. Presnosť je najvyššia v hustých mestských oblastiach s mnohými porovnateľnými inzerátmi. Berte to ako orientačné vodítko, nie ako odborný odhad.
- Ako sa odhad počíta?
- Vynásobíme vami zadanú výmeru mediánom ceny za m² u porovnateľných inzerátov v Delfshaven. Dáta sa aktualizujú denne z verejných inzerátov na Seeki.
- Odkiaľ pochádzajú dáta?
- Z verejných realitných inzerátov indexovaných na Seeki, aktualizovaných denne a agregovaných podľa oblasti.
- Môžem dostávať upozornenia pri zmene cien?
- Áno — vyplňte e-mail vyššie a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrdení vás upozorníme, keď sa medián cien v Delfshaven pohne nad vami zvolenú hranicu.