Skip to main content

Koľko stojí vaša nehnuteľnosť v Nieuwmarkt/Lastage?

Pomocou kalkulačky nižšie odhadnete trhovú hodnotu vašej nehnuteľnosti na základe cien aktuálnych inzerátov v Nieuwmarkt/Lastage.

Na základe 2936 inzerátov typu byt v Nieuwmarkt/Lastage (medián 8 182 €/m²)

Nieuwmarkt/Lastage má príliš málo inzerátov na samostatný odhad — zobrazujeme priemer pre Amsterdam.

Na základe 2936 inzerátov (pre presný miestny odhad je potrebných minimálne 100).

Vypočítajte si hodnotu nehnuteľnosti

Odhadovaná hodnota

619 898 €

Rozsah: 526 913 € – 712 883 €

Sledovanie ceny

Pošleme vám e-mail, keď sa medián cien v Nieuwmarkt/Lastage výrazne zmení.

Upozorniť, keď sa hodnota zmení o viac ako

Čo dostanete za 613 636 €

Skutočné inzeráty v Nieuwmarkt/Lastage s cenou blízkou tomuto rozpočtu — zoradené podľa Seeki skóre.

What you get at 613 636 €/ orientačná predajná cena
Apartment · 4 rooms · 85 m²645 000 €
98
Apartment · 3 rooms · 76 m²600 000 €
97
Apartment · 4 rooms · 72 m²650 000 €
97
Medián Seeki skóre 97 · 3 najlepších zhôd

Vývoj cien v krajine

Eurostat House Price Index pre Holandsko, posledných 12 štvrťrokov

+19.6%12Q

Ukážkové inzeráty

Ako to funguje?

Aký presný je tento odhad?
Používa ceny z aktuálnych inzerátov v Nieuwmarkt/Lastage, nie skutočné predajné ceny. Presnosť je najvyššia v hustých mestských oblastiach s mnohými porovnateľnými inzerátmi. Berte to ako orientačné vodítko, nie ako odborný odhad.
Ako sa odhad počíta?
Vynásobíme vami zadanú výmeru mediánom ceny za m² u porovnateľných inzerátov v Nieuwmarkt/Lastage. Dáta sa aktualizujú denne z verejných inzerátov na Seeki.
Odkiaľ pochádzajú dáta?
Z verejných realitných inzerátov indexovaných na Seeki, aktualizovaných denne a agregovaných podľa oblasti.
Môžem dostávať upozornenia pri zmene cien?
Áno — vyplňte e-mail vyššie a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrdení vás upozorníme, keď sa medián cien v Nieuwmarkt/Lastage pohne nad vami zvolenú hranicu.
Odhady sú iba orientačné, nejde o profesionálne ocenenie. Vychádzajú z cien inzerátov, nie zo skutočných transakcií.